7 dec 2015 GHF.jpg Twitter met Juan y Rosa Twitter met Juan y Rosa
6 nov 2015 domino 1.jpg Hulp bij het leren van Spaans Hulp bij het leren van Spaans
6 nov 2015 Tessa Kieboom 1.jpg Lezing van Tessa Kieboom over hoogdbegaafdheid Lezing van Tessa Kieboom over hoogdbegaafdheid
6 nov 2015 Prezi (2).jpg Wat is een Prezi? Wat is een Prezi?
14 okt 2015 Irene Álvarez  Federico Ordoñez 3.jpg Flamenco uitvoering door Theater Lux Nijmegen Flamenco uitvoering door Theater Lux Nijmegen
6 okt 2015 boeken.jpeg Leuke leesboekjes voor de beginnende lezer Leuke leesboekjes voor de beginnende lezer
Raúl Arévalo, la mejor película.jpg
31e uitreiking Goya-premios 10 feb 2017

Op 5 februari was de 31e uitreiking van de Goya premios. Deze Spaanse prijsuitreiking waarbij 30 filmprijzen worden vergeven is vergelijkbaar met de Amerikaanse Oscaruitreiking met dit verschil dat de aandacht vooral uitgaat naar Spaanse en Spaans-Amerikaanse filmproducties. De uitreiking vindt plaats in Madrid.

De Goya voor de beste regisseur ging naar Bayona voor zijn film Un monstruo viene a verme. De Goya voor de beste film was voor Tarde para la ira met een Goya voor de debuut acteur Raúl Arévalo (foto). De Goya voor de beste actrice ging naar Emma Suárez voor haar hoofdrol in de film Julieta van Pedro Almodóvar. De Goya voor de beste Europese film ging naar de film Elle van Paul Verhoeven. Ga de films zien en geniet ervan!