7 dec 2015 Linkedin nieuwsbrief.jpg Discussiegroep gestart op LinkedIn Discussiegroep gestart op LinkedIn
7 dec 2015 Facebook dec  2015 2.jpg Sevilla, mooie stad in het zuidwesten van Spanje Sevilla, mooie stad in het zuidwesten van Spanje
7 dec 2015 El Club 2.jpg Filmhuis film "El club" Filmhuis film "El club"
7 dec 2015 Kinderpanel.jpg Idee voor het inzetten van de hoogbegaafden groep op uw school Idee voor het inzetten van de hoogbegaafden groep op uw school
7 dec 2015 Facebook dec  2015 Juan y Rosa (2).png Navidad en Sevilla para los niños (Kerst in Sevilla voor kinderen) Navidad en Sevilla para los niños (Kerst in Sevilla voor kinderen)
7 dec 2015 Twitter Don Toro.jpg Twitter met Don Toro Twitter met Don Toro
Een patio in Córdoba met prachtige bloemen
Córdoba, stad van de patio’s 23 mei 2022

In de vorige “hips en tips” heb ik u verteld over Córdoba en de jaarlijkse wedstrijd die er wordt gehouden voor de mooist versierde patio. La Fiesta de los Patios de Córdoba is het belangrijkste feestelijke jaarlijkse evenement in Córdoba. Gedurende 12 dagen in mei worden de poorten van de privé binnentuinen voor het publiek open gezet door de bewoners van Cordoba.

Een uniek moment om een blik te werpen op de prachtige bloemen, hangplanten, de met de hand geschilderde Arabische tegels en de klaterende fonteintjes die je normaal niet kunt zien. In onderstaande YouTube krijg je een impressie te zien van het festijn.