23 mei 2022 flyer IB-dag nieuw project Ruimtevaart.jpg Het ruimtevaartproject Het ruimtevaartproject
23 mei 2022 Cino+.png Het "Juan y Rosa" mei nieuws Het "Juan y Rosa" mei nieuws
23 mei 2022 Ib-dag.png IB-dag op 14 juni 2022 IB-dag op 14 juni 2022
23 mei 2022 Touwtje springen 3 kinderen_001.png Zing, spring met de leerlingen de zomer in! Zing, spring met de leerlingen de zomer in!
23 mei 2022 Een patio in Córdoba met prachtige bloemen Córdoba, stad van de patio’s Córdoba, stad van de patio’s
23 mrt 2022 Toledo nieuwsbrief.jpg Toledo (Tolentum): de stad van nu Toledo (Tolentum): de stad van nu
LinkedIn.jpg
Discussiegroep op LinkedIn 9 feb 2016

Op LinkedIn heb ik de discussiegroep gestart "Spaanse les met Juan y Rosa". U kunt zich aanmelden als u wilt deelnemen aan de LinkedIn groep. Het doel is om kennis met elkaar te delen met andere leraren/begeleiders van de groep Spaans of met Intern Begeleiders van de school. Tegelijkertijd vergroten we de kennis over de groep leerlingen die Spaans leert met Juan y Rosa en kunnen we met elkaar de leermethode Juan y Rosa steeds beter leren gebruiken en benutten. De onderwerpen die aan de orde kunnen komen zijn:

  • de wijze waarop deze groep leerlingen begeleid wordt
  • de implementatie in de school
  • de verschillen in begeleiding als de hele groep tegelijk les krijgt of als ze in kleine groepjes werken
  • verschillende leerlingen met verschillende leerbehoeften
  • de motivatie van de leerlingen
  • theoretische kennis over hoogbegaafdheid in de praktijk brengen
  • inzicht in de leermethode Juan y Rosa

Kortom elkaar te enthousiasmeren om ook aan deze groep leerlingen steeds gepaster onderwijs te bieden waar ze behoefte aan hebben.