7 dec 2015 GHF.jpg Twitter met Juan y Rosa Twitter met Juan y Rosa
6 nov 2015 domino 1.jpg Hulp bij het leren van Spaans Hulp bij het leren van Spaans
6 nov 2015 Tessa Kieboom 1.jpg Lezing van Tessa Kieboom over hoogdbegaafdheid Lezing van Tessa Kieboom over hoogdbegaafdheid
6 nov 2015 Prezi (2).jpg Wat is een Prezi? Wat is een Prezi?
14 okt 2015 Irene Álvarez  Federico Ordoñez 3.jpg Flamenco uitvoering door Theater Lux Nijmegen Flamenco uitvoering door Theater Lux Nijmegen
6 okt 2015 boeken.jpeg Leuke leesboekjes voor de beginnende lezer Leuke leesboekjes voor de beginnende lezer
Europees platform.jpg
Indienen van voorstellen 2015 in het Erasmus+ programma geopend! 20 okt 2014

De mogelijkheid om nieuwe voorstellen in te dienen die passen binnen de subsidiering van het Erasmus+ programma is vanaf 7 oktober geopend.

Vraagt u subsidie aan voor een project dat start tussen 1 juni en 31 december 2015, dien dan uw aanvraag in voor 4 maart 2015. 
Belangrijk is wel dat u nu alvast begint met het aanvragen van de juiste inloggegevens die u straks nodig hebt. In bijgevoegde pdf bestand legt Noud Oomen uit hoe een en ander in zijn werk gaat. 

Even ter herinnering de doelstelling van het Erasmus+ programma is:
het realiseren van goede initiatieven en projecten die structureel bijdragen aan de kwaliteit van de Europese kennisinfrastructuur. Daarbij gaat kwaliteit boven kwantiteit. De 3 programmaonderdelen die deze missie moeten ondersteunen, zijn:

  • Key Action 1: Mobiliteit van individuen, start tussen 1 juni en 31 december 2015
  • Key Action 2: Strategische partnerschappen
  • Key Action 3: Beleidsontwikkeling

Bijgevoegd een uitleg van Noud Oomen.