8 jun 2020 LBBO-sb.jpg LBBO-SB LBBO-SB
8 jun 2020 Referentie website.jpg Nieuwe pagina ‘Recensies en reviews’ op de website Nieuwe pagina ‘Recensies en reviews’ op de website
8 jun 2020 presentje.jpg Nieuwe ontwikkelingen – presentje voor het behalen van het ‘Certificado’ Nieuwe ontwikkelingen – presentje voor het behalen van het ‘Certificado’
8 jun 2020 Open Space Onderwijs.jpg Open Space Onderwijs concept van Willem Wind Open Space Onderwijs concept van Willem Wind
8 mei 2020 edmodo.png Edmodo, de digitale App van Juan y Rosa Edmodo, de digitale App van Juan y Rosa
8 mei 2020 Festival van Talent plus.jpg Conferenties, beurzen en COVID-19 Conferenties, beurzen en COVID-19
Facebook dec  2015 Juan y Rosa (2).png
Navidad en Sevilla para los niños (Kerst in Sevilla voor kinderen) 7 dec 2015 In Sevilla kun je tijdens de hele maand december van 4 december tot 5 januari 'Santa Claus' opzoeken in het winkelcentrum 'Nervión Plaza'. Het is er prachtig versierd. 
De Spaanse kinderen wachten vol spanning vooral de komst van de Drie Koningen af op 5 januari. Met een heuse optocht, una cabalgata, worden de drie koningen binnengehaald in de stad. Bekijk hier een leuk filmpje! Met Drie Koningen worden de kinderen verrast met cadeautjes, zoals wij dat kennen met Sinterklaas. 
In Sevilla wordt elk jaar veel aandacht gegeven aan het bouwen van een mooie kerststal. Het is een traditioneel groot gebeuren als de Kerststal, ‘Portal de Belén’ weer is opgezet. De kinderen zingen weer uit volle borst hun kerstliedjes, ‘villancicos’. Zing je mee?