17 feb 2020 amazon-CB.jpg Nieuwe Ontwikkelingen Nieuwe Ontwikkelingen
17 feb 2020 edmodo.png Edmodo, de digitale App van Juan y Rosa Edmodo, de digitale App van Juan y Rosa
17 feb 2020 san valentín.jpg Cultuur en taal Cultuur en taal
21 dec 2019 Dia1.JPG Kerstgroet Kerstgroet
17 dec 2019 edmodo.png Meer over Edmodo, de digitale omgeving van Juan y Rosa Meer over Edmodo, de digitale omgeving van Juan y Rosa
17 dec 2019 banner week v hoogbegaafdheid JyR.png Nieuwe conferenties en wat voortkwam uit de vorige Nieuwe conferenties en wat voortkwam uit de vorige
Prezi h1.png
Nieuws over het werken met de Prezi's 1 sep 2023

De Prezi's van deel 0

De leerlingen van groep 3/4 worden begeleid in deel 0 met Prezi's. In die Prezi's zijn audiofragmenten opgenomen of audioclips. In die audioclips worden de leerlingen meegenomen door ingesproken voice-overs bij het leren van Spaanse woorden en zinnetjes. Die woorden en zinnen maken deel uit van een van de zeven liedjes of van het sprookje dat door het hele boek heen loopt. 

Om die audioclips wat langzamer te laten lopen heb ik wat extra pauzemomenten tussen de woorden gevoegd. Daarnaast hebben de meeste toetsenborden een functietoets waarmee de audio op pauze gezet kan worden waarna de audio weer op 'aan ' gezet kan worden zodat het verder loopt. Leer ook uw leerlingen om ermee te werken. 



Uitleg: Bovenaan het toetsenbord vindt u de functietoetsen   > ||  zoals u ook kunt vinden op een CD-speler of radiospeler. Daarmee kunt u de audio even op pauze zetten en daarna weer door laten lopen. 

Succes ermee! (Oefen hier met de Prezi van hoofdstuk 1.)