30 mei 2018 Part 1 and part 0 De Engelse versie boeken deel 0 en 1 zijn gedrukt! De Engelse versie boeken deel 0 en 1 zijn gedrukt!
29 mei 2018 USB-stick NE.jpg De nieuwe USB-sticks zijn te bestellen via het bestelformulier De nieuwe USB-sticks zijn te bestellen via het bestelformulier
29 mei 2018 beurzen.jpg Beurzen in 2018 Beurzen in 2018
29 mei 2018 el certificado A2+ Toets deel 1 en 2 Toets deel 1 en 2
29 mei 2018 La Holandesa Twee nieuwe Spaanstalige films in uw filmhuis Twee nieuwe Spaanstalige films in uw filmhuis
29 mei 2018 Talent.jpg Reactie op een stelling in het tijdschrift Talent Reactie op een stelling in het tijdschrift Talent
Prezi h1.png
Nieuws over het werken met de Prezi's 1 sep 2023

De Prezi's van deel 0

De leerlingen van groep 3/4 worden begeleid in deel 0 met Prezi's. In die Prezi's zijn audiofragmenten opgenomen of audioclips. In die audioclips worden de leerlingen meegenomen door ingesproken voice-overs bij het leren van Spaanse woorden en zinnetjes. Die woorden en zinnen maken deel uit van een van de zeven liedjes of van het sprookje dat door het hele boek heen loopt. 

Om die audioclips wat langzamer te laten lopen heb ik wat extra pauzemomenten tussen de woorden gevoegd. Daarnaast hebben de meeste toetsenborden een functietoets waarmee de audio op pauze gezet kan worden waarna de audio weer op 'aan ' gezet kan worden zodat het verder loopt. Leer ook uw leerlingen om ermee te werken. 



Uitleg: Bovenaan het toetsenbord vindt u de functietoetsen   > ||  zoals u ook kunt vinden op een CD-speler of radiospeler. Daarmee kunt u de audio even op pauze zetten en daarna weer door laten lopen. 

Succes ermee! (Oefen hier met de Prezi van hoofdstuk 1.)