1 okt 2023 deel 1 spreuk op de muur.png Op een muur in Alicante vond ik deze tekst. Op een muur in Alicante vond ik deze tekst.
1 sep 2023 Prezi h1.png Nieuws over het werken met de Prezi's Nieuws over het werken met de Prezi's
1 sep 2023 banner StudyGo.png StudyGo is de vernieuwde WRTS oefen-applicatie. StudyGo is de vernieuwde WRTS oefen-applicatie.
1 sep 2023 Op de servetjes in Spanje gevonden.png Op twee servetjes in Spanje Op twee servetjes in Spanje
28 aug 2023 LinkedIn Post Begeleiding staatsexamen Spaans Begeleiding staatsexamen Spaans
16 aug 2023 20230421_124312.jpg Mooie Spaanse teksten Mooie Spaanse teksten
Talent, juni 2018
Reactie op de stelling in het tijdschrift Talent 18 jul 2018

In het juni nummer van het tijdschrift Talent (www.tijdschrift-talent.nl) werd mij gevraagd een reactie te geven op de stelling

"Het is goed om (hoogbegaafde) kinderen minstens drie talen aan te bieden."

En al ben ik overtuigd van het gemak waarop jonge kinderen een 2e taal kunnen leren, blijf ik de wens van het kind zelf vooral respecteren en de hoogste prioriteit geven. De ene leerling wil nu eenmaal liever knutselen of rekenen dan een extra taal leren en bovendien zal niet elke kind een taal op het zelfde niveau willen leren en/of op dezelfde snelheid willen/kunnen leren.  Dus pleit ik vooral voor leermethodes die keuzes aanbieden aan de leerling om te leren wat ze zelf willen leren, op de snelheid en het niveau dat bij hem past.  In bijgevoegde PDF kunt u de reactie lezen op deze stelling vanuit vier verschillende gezichtspunten.

PDF Talent juni 2018, de stelling